Záznamová technika (foťáky, kamera, stativy)

Katedra disponuje mj. dvěma fotoaparáty Canon Powershot SX620 HS a dvěma fotoaparáty Canon EOS 200D, k nimž lze využít objektiv Canon EF-S 75-300mm DC III nebo objektiv Canon EF-S 15-55mm f/4-5,6. Dále je k zapůjčení kamera Canon GX10 a dva stativy Velbon EX-640, s jejichž pomocí lze snímat jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí. Záznamová zařízení mohou sloužit k nahrávání projevů jednotlivců, párů i skupin, pro účely následné analýzy např. projevů chování, exprese emocí či vzájemných interakcí.

PhDr. Martin Seitl, Ph.D., martin.seitl@upol.cz;
Mgr. Lucie Viktorová, Ph.D.

Třída Svobody 26, 779 00 Olomouc; 3. patro, Centrum WOP

OPVVV, Rozvoj výzkumné a vzdělávací infrastruktury pro psychologii práce a organizace. Reg. č. CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_017/0002425

Specifická pravidla použití

Použití je vázáno na oblast psychologie práce, organizace a dopravy nebo na členy této výzkumné oblasti, kteří mají k přístroji odpovídající kvalifikaci.